Visa запустила платформу цифрового ком’юніті для підприємниць Східної Європи (Фото:CoWomen Unsplash)

Платіжна система Visa запустила платформу цифрової спільноти для підприємниць She’s Next.

Платіжна система Visa оголосила про запуск платформи цифрового ком’юніті She’s Next для підприємниць з країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Платформа об’єднає підприємців з різних країн і створить можливості для нетворкінгу, обміну досвідом та розширення бізнесу на міжнародному рівні.

У компанії зазначили, що учасниці попередніх проєктів She’s Next з різних країн легко знаходять спільну мову на основі однакових інтересів і цінностей.

Результати опитування серед власників бізнесу з країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, проведеного компанією торік, засвідчили, що 85% респонденток готові приєднатися до міжнародної спільноти підприємців.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next надасть користувачам можливість:

  • заповнити детальну анкету під час реєстрації, вказавши свою країну та професійну галузь, що цікавлять країни, мету перебування на платформі, щоб далі отримувати таргетовану допомогу від ком’юніті-менеджера;
  • знаходити бізнес-партнерів;
  • розвивати свій особистий бренд і підвищувати впізнаваність свого бізнесу, публікувати пости та матеріали;
  • знаходити менторів за власним запитом і ставати менторами, бажаючи ділитися знаннями та досвідом;
  • брати участь в обговореннях, вебінарах, подіях;
  • дізнаватися про заходи та можливості в рамках She’s Next Empowered by Visa у своїй та інших країнах.

Сайт, на якому розміщена платформа, містить різноманітний контент, доступний усім. При цьому сама платформа — частина сайту, доступна тільки для зареєстрованих користувачів. Вона включає всі функції професійної соціальної мережі (стрічку новин, групи за інтересами, інструменти для створення публікацій та обміну повідомленнями) і дасть змогу лідерам і підприємцям спілкуватися, знаходити ділові контакти, менторів, постачальників або інвесторів, а також розвивати особистий бренд.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next відкрита для всіх, хто цікавиться підприємництвом, навіть тим, хто ще не має свого бізнесу.

Раніше повідомлялося, що компанія Visa відкриває в Польщі новий глобальний — перший для Visa в Центральній і Східній Європі.

От Admin